Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Informace, novinky

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

INFORMACE, NOVINKY, ČLÁNKY

05. 07. 2012

POZDRAV Z ÚDOLÍ VÍL (SAASTALU) A ZE SVOBODNÉ REPUBLIKY PRÁZDNIN

Saas Fee a vlastně celé údolí jsem navštívil kdysi dávno s mými přáteli na skialpech. Od toho momentu jsem se do tohoto nádherného horského koutu zamiloval. Není tady ruch jako v Zermattu, není tady zmatek jako v Chamonix, je tady ... je tady prostě pohoda a klid :-)

A právě proto jsme si tady našli i dá se říct druhý domov. Již třetím rokem bydlíme celou letní sezónu téměř v centru Saas Grundu. A v zimě jsme tady také poměrně dlouho. Dokonce i naše první fotogalerie na našich stránkách je právě odsud. Podívejte se sem o 9 let dříve :-)

Je mi milou povinností vás sem nyní pozvat na supr lezení, turistiku, výlety, výlety s dětmi ... Švýcaři jsou tak trochu jiní, ale jsou především velmi počítaví a přesto se letos právě zde v Údolí víl (Saastal) odhodlali k něčemu neuvěřitelnému:

V letní sezoně jsou pro cizince, kteří se zde ubytují více jak jednu noc, lanovky a postbusy téměř grátis. Svému ubytovateli (pozor je to možné i v kempu!!!) dáte pouze 3,50,- CHF/noc k ubytování navíc a obdržíte tzv. Burgerpass. Stáváte se tak součástí nyní vyhlášené Svobodné republiky prázdnin (Free republic of holidays).A pak hurá lanovkami vzhůru :-))) Samozřejmostí jsou i další slevy ...

Pro podrobnější informace se podívejte přímo na stránky www.buergerpass.ch.

Aklimatizace či přímo výstupy v Údolí víl (Saastal) ať už s námi nebo po vlastní ose tak nabírají úplně nový rozměr :-)))
Svobodná republika prázdnin (Free republic of holidays)

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
 
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení