Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Informace, novinky

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

INFORMACE, NOVINKY, ČLÁNKY

05. 07. 2012

POZDRAV Z ÚDOLÍ VÍL (SAASTALU) A ZE SVOBODNÉ REPUBLIKY PRÁZDNIN

Saas Fee a vlastně celé údolí jsem navštívil kdysi dávno s mými přáteli na skialpech. Od toho momentu jsem se do tohoto nádherného horského koutu zamiloval. Není tady ruch jako v Zermattu, není tady zmatek jako v Chamonix, je tady ... je tady prostě pohoda a klid :-)

A právě proto jsme si tady našli i dá se říct druhý domov. Již třetím rokem bydlíme celou letní sezónu téměř v centru Saas Grundu. A v zimě jsme tady také poměrně dlouho. Dokonce i naše první fotogalerie na našich stránkách je právě odsud. Podívejte se sem o 9 let dříve :-)

Je mi milou povinností vás sem nyní pozvat na supr lezení, turistiku, výlety, výlety s dětmi ... Švýcaři jsou tak trochu jiní, ale jsou především velmi počítaví a přesto se letos právě zde v Údolí víl (Saastal) odhodlali k něčemu neuvěřitelnému:

V letní sezoně jsou pro cizince, kteří se zde ubytují více jak jednu noc, lanovky a postbusy téměř grátis. Svému ubytovateli (pozor je to možné i v kempu!!!) dáte pouze 3,50,- CHF/noc k ubytování navíc a obdržíte tzv. Burgerpass. Stáváte se tak součástí nyní vyhlášené Svobodné republiky prázdnin (Free republic of holidays).A pak hurá lanovkami vzhůru :-))) Samozřejmostí jsou i další slevy ...

Pro podrobnější informace se podívejte přímo na stránky www.buergerpass.ch.

Aklimatizace či přímo výstupy v Údolí víl (Saastal) ať už s námi nebo po vlastní ose tak nabírají úplně nový rozměr :-)))
Svobodná republika prázdnin (Free republic of holidays)

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
 
Šipka MATTERHORN 2017 Šipka MONT BLANC 2017 Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Silvretta - ledovcový kurz Šipka Lavinový kurz BASIC Šipka Skialpový kurz BASIC Šipka Kurz lezení v ledu Šipka GROSSGLOCKNER 2017
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2017, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Webdesign www-tvorba.cz
Tvorba www stránek za nízké ceny