Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

LAVINOVÝ WORKSHOP 2012

Horské služby ČR a PL (HS ČR a GOPR) uspořádali Lavinový workshop a IV. otevřené mistrovství ČR v lavinové záchraně pro širokou veřejnost. Jednalo se o další pokračování největší lavinové akce v České republice :-)))

Tato největší lavinová akce v ČR proběhla v Krkonoších na LABSKÉ BOUDĚ v součinnosti s naším občanským sdružením ALPY 4000.cz, dovozci lavinového vybavení a dalšími partnery.

A tady je pár fotografií, které krásně podtrhují neopakovatelnou atmosféru, kterou jste spolu s námi a s parádním počasím tady na Labské boudě vytvářeli :-)))

Musím se tady ještě zastavit u IV. otevřeného mistrovství ČR v lavinové záchraně. Měli jsme tady v soutěži několik favoritů a nakonec jsme mohli slavit. Michalovi se podařilo něco neskutečného a z posledního finálového místa se probojoval úplně nejvýše a zvítězil. Stal se tak Mistrem ČR v lavnové záchraně pro rok 2012!!! a v rámci týmů jsme na bedně měli dokonce dva týmy: Extrémní důchodci a Čuríni!!!

Všem moc gratulujeme a to včetně Honzíka, který vám všem tleská :-)))

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MATTERHORN 2019 Šipka MONT BLANC 2019 Šipka MONTE ROSA 2019 Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka SILVRETTA VHT Šipka ALPSKÁ TRILOGIE 2019 Šipka EXPEDICE PERU 2019
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2019, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení