Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

30. 11. 2010 - 

LUČNÍ BOUDA – NEJVÝŠE POLOŽENÁ HOROLEZECKÁ STĚNA V ČR

“Chtělo by to tady mít horolezeckou stěnu. Jenže kde? Tak vysoký prostor tady prostě není ...“ Pak se postavila konstrukce pro nádherný ledový rampouch. Má více jak 10 m na výšku. Supr lezení, supr nácvik, paráda ... Jenže, původní nápad se neuskutečnil ... Byla by to výborná kombinace: udělat si sem výlet na skialpech, dát si dobrej obídek, pak si zalízt na ledu, potrénovat na lavinových trenažérech hledání s pípákama a pak si navečer u pivka ještě trochu zabouldrovat :-)))

„Jdem do toho! Tenhle podzim to dáme dokupy“ Plány jsou jedna věc a skutečnost bývá někdy trochu jiná ... Jenže jsme se do toho letos opravdu dali. Ještě než nasněžilo, tak sem Jirka vyvozil materiál. A teď když venku zuří první vánice letošní zimy, se zevnitř ozývá řev pil, vrtaček a tlučení hřebíků :-)))

Měli jsme možnost zažít krásnejch pár dní, kdy nám pod rukama vyrostla krásná a nejvýše položená horolezecká stěnka v ČR :-) O rekordy tady ale vůbec nešlo, byla to opravdová paráda a velká legrace spolupracovat tady se všemi těmi kamarády, kteří přišli pomáhat. Holky z Luční se o nás perfektně staraly a my budovali a budovali :-)))

Na závěr jsme si dali šampaňské a někteří se pokusili o přelezení své první cesty :-) Snad se vám bude taky líbit ...

Se stavbami horolezecký stěn již máme určité zkušenosti, podívejte se semka
.


Když se Háček dozvěděl o této nové krkonošské super stěně, psychicky to nevydžel a vyběhl sem na skialpech a hurá na ni, dokonce si i ty lyže zapomněl sundat :-)))A tady jen připomínka loňské zimy ... Rampouch na Luční už je letos krásně nateklý a promrzlý a tak hurá do zbraní a na něj :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Martina Marmoška, 30. 11. 2010, 17:51
Super, chlapi :-) gratulace k nejvýše položené stěněn v ČR a doufám,
že to brzo prubnem.
Valin, 5. 12. 2010, 16:16
Pekny Vy !
NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MATTERHORN 2019 Šipka MONT BLANC 2019 Šipka MONTE ROSA 2019 Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka SILVRETTA VHT Šipka ALPSKÁ TRILOGIE 2019 Šipka EXPEDICE PERU 2019
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2019, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení